Lijst met aanbiedingen
6
6
6
1 062 000 €
(23 087 € / m²)
Verkoop
2
1
46 m²
קלישר, תל־אביב–יפו
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
2
vlak
46 m²
badkamers
Vertalen naar Engels
À vendre – Appartement 2 pièces, Tel Aviv
Quartier : Lev HaIr Nord / Lev Tel Aviv
Surface : 46 m²
Étage : 5 sur 5 avec ascenseur
Prix : 3...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Uitrusting en functies
Tillen
Airconditioning
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Leeftijd van het aanbod:
10dagen
Bijgewerkt:
1dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
קלישר, תל־אביב–יפו
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.