SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
2 097 819 €
(17 629 € / m²)
Verkoop
4
1
119 m²
נחמני, תל־אביב–יפו

slaapkamer4
vlak119 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Exclusively for sale at 29 Nachmani Street (corner of Rothschild Blvd) – a spacious 4-room apartment in a beautifully restored preserved building. A r...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 47dagen
Bijgewerkt: 40dagen

Plaatsen

נחמני, תל־אביב–יפו
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Real Capital