SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
666 000 €
(5 459 € / m²)
Verkoop
4
1
122 m²
יקינטון, אשדוד

slaapkamer4
vlak122 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

À vendre – Appartement 4 pièces à Ashdod, rue Yakinton (Calaniot)

Superbe appartement de 122 m² brut (93 m² net) avec balcon de 8,5 m², ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 17dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

יקינטון, אשדוד
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Tivour Building