SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
1 056 100 €
(6 249 € / m²)
Verkoop
5
1
169 m²
אגוז, אשדוד

slaapkamer5
vlak169 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

À vendre – Appartement 5 pièces transformé en 4 pièces à la Marina d'Ashdod

Situé dans l'un des emplacements les plus recherchés de la v...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 10dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

אגוז, אשדוד
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Tivour Building