SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
2 420 000 €
(14 235 € / m²)
Verkoop
5
1
170 m²
נתניה

slaapkamer5
vlak170 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

A unique opportunity to purchase two spacious apartments in the same prestigious address — available together or separately.Located on high floors at ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

נתניה
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Poleg Real Estate