SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
295 408 €
(4 545 € / m²)
Verkoop
3
1
65 m²
וולפסון, נהריה

slaapkamer3
vlak65 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Appartement 3 pièces au centre-ville dans un immeuble très bien entretenu, au 3e et dernier étage, offrant un cadre de vie calme et agréa...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 16dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

וולפסון, נהריה
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

La vitrine de l Immo