Lijst met aanbiedingen
11
11
11
737 500 €
(5 900 € / m²)
Verkoop
5
1
125 m²
וולפסון, נהריה
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
5
vlak
125 m²
badkamers
Vertalen naar Engels
Projet résidentiel neuf – Pré-vente | Centre-ville de Nahariya
Immeuble haut standing de 9 étages, emplacement central.
1 Rez-de-jardin :...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Uitrusting en functies
Tillen
Airconditioning
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Leeftijd van het aanbod:
15dagen
Bijgewerkt:
1dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
וולפסון, נהריה
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.