SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
79 790 €
(2 660 € / m²)
Verkoop
1
1
30 m²
Raya Tatag, Seminyak

slaapkamer1
vlak30 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Elf Einheiten an der Jalan Beji Ayu in Seminyak, alle 30 m² große Studios mit einem Schlafzimmer zu jeweils 93.750 $, übergeben im März 2025. Ein einz...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 16dagen
Bijgewerkt: 16dagen

Plaatsen

Raya Tatag, Seminyak
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Anteya