SUPA24
Overig
Overig
Overig
1 418 363 €
(6 087 € / m²)
Verkoop
4
2+
233 m²
Jalan Pemutih, Pecatu

slaapkamer4
vlak233 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

The first and only luxury serviced residences of its kind in Bali. Set atop the white cliffs of Uluwata this luxury 3-bed penthouse brings new heights...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Jalan Pemutih, Pecatu
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Polarius International Real Estate Limited

Lee Michael HORAN