SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
118 634 €
(2 157 € / m²)
Verkoop
2
1
55 m²
Jalan Subak Sok Wayah

slaapkamer2
vlak55 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Eine Club-Residenz mit 21 Apartments an der Jalan Suweta, 650 Meter vom PARQ Ubud entfernt — dem klarsten Anker auf der zentralen Ubud-Karte für ein P...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 15dagen
Bijgewerkt: 11dagen

Plaatsen

Jalan Subak Sok Wayah
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Anteya