SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
359 550 €
(6 199 € / m²)
Verkoop
2
1
58 m²
Október 6. utca, Budapest

slaapkamer2
vlak58 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Recently refurbished, very sunny, one-bedroom apartment is available for sale in district 5. The property is 62 sqm and situated on the 5th floor of a...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

Na de reconstructieNatuurlijk lichtAparte keukenDouchecabineVloer

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 108dagen
Bijgewerkt: 17dagen

Plaatsen

Október 6. utca, Budapest
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

M Homes Kft.