SUPA24
Overig
Overig
Overig
510 000 €
(2 656 € / m²)
Verkoop
6+
2+
192 m²
Ευδόξου, Δήμος Αθηναίων

slaapkamer6+
vlak192 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Neos Kosmos for sale Apartment 192 sq.m. 2nd floor (two apartments of 90 sq m and 102 sq m with the possibility of combining) Bright, built in 1972, c...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 322dagen
Bijgewerkt: 321dagen

Plaatsen

Ευδόξου, Δήμος Αθηναίων
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Ahome real estate

Ahome Real Estate, George Spigos