SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
156 000 €
(3 900 € / m²)
Verkoop
2
1
40 m²
Allée du Loing, Viry-Châtillon

slaapkamer2
vlak40 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

iad France - Morgan Langlois vous propose: Découvrez ce charmant appartement situé à proximité des commodités locales, des transports en commun (Tram ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 6dagen
Bijgewerkt: 6dagen

Plaatsen

Allée du Loing, Viry-Châtillon
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IAD France