Lijst met aanbiedingen
10
10
10
325 000 €
(8 553 € / m²)
Verkoop
1
1
38 m²
Basse Corniche, Villefranche-sur-Mer
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
1
vlak
38 m²
badkamers
Vertalen naar Engels
VILLEFRANCHE-SUR-MER – APARTMENT – 39 SQM – OLD TOWN – OUTDOOR SPACE – 200 METRES FROM THE SEA – STRONG RENTAL POTENTIAL
Located in the heart of Vi...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Uitrusting en functies
internet
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Ander
Energie-intensiteit:
Het energieprestatiecertificaat (EPC) beoordeelt de energie-efficiëntie op een schaal van A tot en met G.
D - Minder economisch
gebouwtype:
Ander
Verwarmingstype:
Elektrisch
Toon alle parameters
Leeftijd van het aanbod:
7dagen
Bijgewerkt:
5dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
Basse Corniche, Villefranche-sur-Mer
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.
Geef het exacte adres op.
Kaart vergroten
Openbare voorzieningen
Chabert Group - International Real Estate
Toon telefoon
Neem contact op met de verkoper
Chabert Group - International Real Estate
Toon telefoon
Neem contact op met de verkoper