SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
459 000 €
(10 929 € / m²)
Verkoop
2
1
42 m²
Boulevard des Horizons, Vallauris

slaapkamer2
vlak42 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Niché en limite de Super-Cannes, l'un des secteurs les plus prestigieux de la Côte d'Azur, cet appartement entièrement rénové en 2025 vous séduira dès...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

TerrasWeergaveBeveiligingNa de reconstructie

Ander
Leeftijd van het aanbod: 15dagen
Bijgewerkt: 15dagen

Plaatsen

Boulevard des Horizons, Vallauris
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ERA MAC 2