SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
198 000 €
(3 246 € / m²)
Verkoop
3
1
61 m²
Impasse Max Baylac, Tournefeuille

slaapkamer3
vlak61 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

LAFORET TOURNEFEUILLE vous présente à Tournefeuille, au coeur du centre-ville, découvrez ce bel appartement T3 lumineux alliant confort, modernité et ...

Gas
Leeftijd van het aanbod: 4dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

Impasse Max Baylac, Tournefeuille
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ZEFIR IMMOBILIER