SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
155 500 €
(4 319 € / m²)
Verkoop
2
1
36 m²
Rue Sainte-Barbe, Tourcoing

slaapkamer2
vlak36 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

iad France - Virginie Behague vous propose: Tourcoing – Appartement T2 neuf de 36 m², avec balcon - idéal investissement ou 1er achatÀ seulement quelq...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

Open leefruimteNatuurlijk lichtNa de reconstructie

Ander
Leeftijd van het aanbod: 103dagen
Bijgewerkt: 79dagen

Plaatsen

Rue Sainte-Barbe, Tourcoing
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IAD France