SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
410 000 €
(4 409 € / m²)
Verkoop
4
1
93 m²
Boulevard Georges Andrier, Thonon-les-Bains

slaapkamer4
vlak93 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Situé dans le quartier résidentiel recherché du Pillon à Thonon Ouest, cet appartement T4 en rez-de-jardin offre un cadre de vie idéal pour une famill...

Gas
Leeftijd van het aanbod: 5dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Boulevard Georges Andrier, Thonon-les-Bains
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Home Et Patrimoine