SUPA24
216 300 €
(4 807 € / m²)
Verkoop
2
1
45 m²
Boulevard Georges Andrier, Thonon-les-Bains

slaapkamer2
vlak45 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Découvrez un cadre de vie d'exception dans la belle ville de Thonon-les-Bains, où la modernité s'allie harmonieusement avec la nature. Cet appartement...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 162dagen
Bijgewerkt: 45dagen

Plaatsen

Boulevard Georges Andrier, Thonon-les-Bains
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

A&p Immobilier