SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
103 500 €
(1 754 € / m²)
Verkoop
2
1
59 m²
Rue Dannecy, Targon

slaapkamer2
vlak59 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

iad France - Bruno Baudelet vous propose: Appartement entièrement rénové - 2 Pièces - Centre de Targon. Visite virtuelle disponible.Situé au cOEur de ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 13dagen
Bijgewerkt: 13dagen

Plaatsen

Rue Dannecy, Targon
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IAD France