SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
926 325 €
(7 593 € / m²)
Verkoop
4
1
122 m²
Boulevard Washington, Suresnes

slaapkamer4
vlak122 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Trés bel espace de vie parqueté accompagné de sa Grande Terrasse en plein ciel - Salon/cuisine dinatoire équipée - 3 grandes chambres - bains - grand...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Boulevard Washington, Suresnes
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

l'Adresse Suresnes - Mont Valérien - l'Adresse Suresnes - Mont Valérien