SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
315 000 €
(3 119 € / m²)
Verkoop
4
1
101 m²
Rue du Parc, Strasbourg

slaapkamer4
vlak101 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Découvrez ce superbe duplex de 4 pièces, niché au cœur du prestigieux Carré d'Or à Strasbourg. Avec ses 101 m² au sol (71 m² carrez), cet appartement ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 4dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

Rue du Parc, Strasbourg
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ZEFIR IMMOBILIER