SUPA24
190 800 €
(2 511 € / m²)
Verkoop
3
1
76 m²
Rue du Parc, Strasbourg

slaapkamer3
vlak76 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

SPECIAL INVESTISSEUR Appartement très bien situé VENDU LOUE (LOI 48) à coté de l'église Saint Maurice beau 3 pièces lumineux traversant au 4ème étage ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 8dagen
Bijgewerkt: 7dagen

Plaatsen

Rue du Parc, Strasbourg
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

VALCORIMMO