SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
770 000 €
(4 813 € / m²)
Verkoop
4
1
160 m²
Rue du Parc, Strasbourg

slaapkamer4
vlak160 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Niché au cœur du très prisé « quartier du Conseil des XV » à Strasbourg, rue Kant, cet appartement 4 pièces situé au deuxième et dernier étage saura s...

Elektrisch
Leeftijd van het aanbod: 330dagen
Bijgewerkt: 16dagen

Plaatsen

Rue du Parc, Strasbourg
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

B2l Immobilier