SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
64 800 €
(2 160 € / m²)
Verkoop
2
1
30 m²
Grand'Rue, Steinbach

slaapkamer2
vlak30 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

MBS IMMOBILIERE SERVICES vous propose à la vente cet appartement 2 pièces d’environ 45 m² situé à STEINBACH, . Ce bien se compose d’une chambre ainsi ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 15dagen
Bijgewerkt: 9dagen

Plaatsen

Grand'Rue, Steinbach
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IMBS IMMOBILIERE SERVICES