SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
62 000 €
(1 216 € / m²)
Verkoop
2
1
51 m²
Rue du Général Leclerc, Sens

slaapkamer2
vlak51 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

iad France - Jennifer Daoudi vous propose: Appartement 2 pièces avec 2 balcons à Sens - Idéal Investissement ou Premier Achat !Situé au 6ème et dernie...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 137dagen
Bijgewerkt: 137dagen

Plaatsen

Rue du Général Leclerc, Sens
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IAD France