SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
99 500 €
(11 056 € / m²)
Verkoop
1
1
9 m²
Rue Paul Couderc, Sceaux

slaapkamer1
vlak9 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

À Sceaux, au sein d'une copropriété calme et bien entretenue, cette chambre de 9 m2 entièrement refaite à neuf offre un cadre de vie fonctionnel et ag...

Gas
Leeftijd van het aanbod: 4dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

Rue Paul Couderc, Sceaux
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ZEFIR IMMOBILIER