SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
167 000 €
(2 831 € / m²)
Verkoop
3
1
59 m²
Rue Parmentier, Savigny-sur-Orge

slaapkamer3
vlak59 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Découvrez ce charmant appartement de 59 m², idéalement situé dans le quartier prisé de la gare Davout à Savigny-sur-Orge. Niché au premier étage d'un ...

Gas
Leeftijd van het aanbod: 8dagen
Bijgewerkt: 8dagen

Plaatsen

Rue Parmentier, Savigny-sur-Orge
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ZEFIR IMMOBILIER