SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
149 000 €
(2 191 € / m²)
Verkoop
3
1
68 m²
Place Maupassant, Saumur

slaapkamer3
vlak68 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

iad France - Victoire DAVID vous propose: Situé en plein cOEur de Saumur, cet appartement allie charme, confort et praticité.Dès l’entrée, vous serez ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 18dagen
Bijgewerkt: 18dagen

Plaatsen

Place Maupassant, Saumur
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IAD France