SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
106 000 €
(2 120 € / m²)
Verkoop
2
1
50 m²
Route de Moriani, San-Nicolao

slaapkamer2
vlak50 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

A vendre sur MORIANI PLAGE, un APPARTEMENT T2 situé en 4ème étage, comprenant une entrée, un séjour, une cuisine, une chambre, une salle de douche, un...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 246dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Route de Moriani, San-Nicolao
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Tyrhenia Immobilier