SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
215 000 €
(3 468 € / m²)
Verkoop
3
1
62 m²
Rue Lethière, Sainte-Anne

slaapkamer3
vlak62 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Situé dans un secteur privé et prisé de Gissac, à seulement quelques minutes de la plage de Bois Jolan, découvrez ce charmant appartement T3 idéal pou...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 15dagen
Bijgewerkt: 15dagen

Plaatsen

Rue Lethière, Sainte-Anne
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Ami Immobilier