SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
231 000 €
(1 974 € / m²)
Verkoop
5
1
117 m²
Rue du Caudet, Saint-Romain-de-Colbosc

slaapkamer5
vlak117 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Sur la commune très prisée de Saint-Romain-de-Colbosc, venez découvrir ce charmant appartement en duplex d’environ 117 m2, idéalement situé en plein c...

Elektrisch
Leeftijd van het aanbod: 12dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Rue du Caudet, Saint-Romain-de-Colbosc
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Jma Immo