Lijst met aanbiedingen
7
7
7
965 000 €
(10 158 € / m²)
Verkoop
3
2+
95 m²
Avenue Saint-Vincent, Saint-Raphaël
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
3
vlak
95 m²
badkamers
2+
Looking for an apartment with sea view ?
This 95 sq m property, completely renovated and located in a quiet and sought-after neighborhood, is a great...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Gegenereerd door AI
Labels worden automatisch gegenereerd door kunstmatige intelligentie op basis van foto's en objectbeschrijvingen.
Terras
Weergave
Na de reconstructie
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Leeftijd van het aanbod:
103dagen
Bijgewerkt:
103dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
Avenue Saint-Vincent, Saint-Raphaël
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.