Lijst met aanbiedingen
9
9
9
175 500 €
(2 250 € / m²)
Verkoop
4
1
78 m²
Rue Docteur Albert Schweitzer, Saint-Herblain
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
4
vlak
78 m²
badkamers
Vertalen naar Engels
iad France - Morgane Rolland vous propose: ST HERBLAIN - APPARTEMENT - 3 CHAMBRES - BALCON - STATIONNEMENT -Venez découvrir cet appartement offrant u...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Ander
Energie-intensiteit:
Het energieprestatiecertificaat (EPC) beoordeelt de energie-efficiëntie op een schaal van A tot en met G.
D - Minder economisch
gebouwtype:
Ander
Verwarmingstype:
Ander
Toon alle parameters
Leeftijd van het aanbod:
151dagen
Bijgewerkt:
3dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
Rue Docteur Albert Schweitzer, Saint-Herblain
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.