SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
184 000 €
(4 488 € / m²)
Verkoop
2
1
41 m²
Rue d'Armor, Saint-Évarzec

slaapkamer2
vlak41 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Vous souhaitez habiter ou investir à Saint-Évarzec, commune recherchée pour son calme et sa proximité immédiate avec Quimper et les plages de la côte ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 32dagen
Bijgewerkt: 32dagen

Plaatsen

Rue d'Armor, Saint-Évarzec
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

CONNECT CENTER QUIMPER - ENDIE IMMOBILIER