SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
85 000 €
(1 269 € / m²)
Verkoop
4
1
67 m²
Esplanade Jacques Bonnaval, Saint-Étienne

slaapkamer4
vlak67 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Au cinquième étage d'une copropriété bien entretenue avec ascenseur, appartement F4 traversant de 67 m2 offrant un séjour, trois chambres, un dresssin...

Gas
Leeftijd van het aanbod: 10dagen
Bijgewerkt: 10dagen

Plaatsen

Esplanade Jacques Bonnaval, Saint-Étienne
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Henri Pardon Immobilier