SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
89 000 €
(1 127 € / m²)
Verkoop
4
1
79 m²
Esplanade Jacques Bonnaval, Saint-Étienne

slaapkamer4
vlak79 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Situé rue Pétrus Maussier au 1er étage d'un immeuble de 6 niveaux avec ascenseur, cet appartement de 79 m2 offre un agencement fonctionnel avec ses 4 ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 109dagen
Bijgewerkt: 11dagen

Plaatsen

Esplanade Jacques Bonnaval, Saint-Étienne
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Reference Building