SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
116 000 €
(2 829 € / m²)
Verkoop
2
1
41 m²
Route de la Varizelle, Saint-Chamond

slaapkamer2
vlak41 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

SAINT CHAMOND - Quartier Hôtel Dieu - Entrée de Ville  Dans immeuble de standing au sein d'un parc arboré et sécurisé vous trouverez appartement de ty...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 16dagen
Bijgewerkt: 16dagen

Plaatsen

Route de la Varizelle, Saint-Chamond
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Cabinet Immobilier Hyvrard