SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
89 557 €
(2 296 € / m²)
Verkoop
1
1
39 m²
Rue de Brest, Saint-Brieuc

slaapkamer1
vlak39 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

BRETAGNE - CÔTES-D'ARMOR - SAINT-BRIEUCVotre agence de proximité EXPERIENCE IMMOBILIER a le plaisir de vous présenter en exclusivité ce nouveau bien s...

Gas
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Rue de Brest, Saint-Brieuc
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Experience Immobilier