SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
163 000 €
(3 791 € / m²)
Verkoop
2
1
43 m²
Boulevard du Colonel Robert Baillet, Royan

slaapkamer2
vlak43 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Ce charmant appartement de 2 pièces de 43 m2 au rez-de-chaussée offre un cadre de vie pratique et confortable au cœur de Royan. Construit en 2015, il ...

Gas
Leeftijd van het aanbod: 1dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Boulevard du Colonel Robert Baillet, Royan
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ZEFIR IMMOBILIER