SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
655 200 €
(5 648 € / m²)
Verkoop
4
1
116 m²
Boulevard du Colonel Robert Baillet, Royan

slaapkamer4
vlak116 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

ROYAN HYPER-CENTRE - APPARTEMENT DE STANDING AUX BELLES PRESTATIONS -MOUSTACHE PROPRIETES a le plaisir de vous présenter, à proximité du Marché Cent...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 96dagen
Bijgewerkt: 29dagen

Plaatsen

Boulevard du Colonel Robert Baillet, Royan
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Moustache Propriétés