SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
56 000 €
(2 333 € / m²)
Verkoop
1
1
24 m²
Grande Rue, Roubaix

slaapkamer1
vlak24 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

iad France - Sebastien Castro vous propose: T1 bis vendu loué – 24 m² – Secteur Condition PubliqueAppartement T1 bis de 24 m², situé à proximité imméd...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 7dagen
Bijgewerkt: 5dagen

Plaatsen

Grande Rue, Roubaix
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IAD France