SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
192 400 €
(2 600 € / m²)
Verkoop
3
1
74 m²
Rue de Bruebach, Riedisheim

slaapkamer3
vlak74 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Venez découvrir ce magnifique Duplex en dernier étage d'une petite copropriété pleine de caractère.Ce appartement de 74m² Carrez et 115m² au sol saura...

Gas
Leeftijd van het aanbod: 14dagen
Bijgewerkt: 14dagen

Plaatsen

Rue de Bruebach, Riedisheim
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

4% immobilier CERNAY