SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
128 500 €
(4 016 € / m²)
Verkoop
1
1
32 m²
Rue Albert Briand, Rennes

slaapkamer1
vlak32 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

iad France - Flavien Barré vous propose: Appartement 31 m² – Bréquigny - Rennes – Balcon & ParkingSitué au 1er étage d'une résidence de 3 niveaux avec...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 14dagen
Bijgewerkt: 14dagen

Plaatsen

Rue Albert Briand, Rennes
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IAD France