SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
163 000 €
(1 852 € / m²)
Verkoop
5
1
88 m²
Rue de Mars, Reims

slaapkamer5
vlak88 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

iad France - Nicolas Saingery vous propose: VENTE - APPARTEMENT T5 - REIMSJ'ai le plaisir de vous proposer cette nouvelle exclusivité iad : Un apparte...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Rue de Mars, Reims
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IAD France