SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
649 900 €
(3 571 € / m²)
Verkoop
6+
1
182 m²
Rue de Mars, Reims

slaapkamer6+
vlak182 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Situé dans un bel immeuble au cœur du dynamique centre-ville de Reims, cet appartement spacieux de 182 m² conjugue à merveille charme intemporel de l'...

Gas
Leeftijd van het aanbod: 6dagen
Bijgewerkt: 6dagen

Plaatsen

Rue de Mars, Reims
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ZEFIR IMMOBILIER