SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
118 800 €
(4 569 € / m²)
Verkoop
1
1
26 m²
Rue de Mars, Reims

slaapkamer1
vlak26 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

À vendre, appartement cosy récemment rénové ! Ce bien de 26 m2 situé en hyper centre de Reims au 41 rue des Telliers vient d'être entièrement rénové, ...

Parameters

Gegenereerd door AI

Na de reconstructieGemeubileerdOpen leefruimteDouchecabineApart toiletVloer

Elektrisch
Leeftijd van het aanbod: 126dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Rue de Mars, Reims
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Signature L'agence Immobilière