SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
265 000 €
(2 880 € / m²)
Verkoop
5
1
92 m²
Rue de Mars, Reims

slaapkamer5
vlak92 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

iad France - Alexandra Mautrait vous propose: Appartement Familial Lumineux - 5 Pièces - Quartier Reims CentreCet appartement familial de 92m², situé ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 145dagen
Bijgewerkt: 16dagen

Plaatsen

Rue de Mars, Reims
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IAD France