SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
149 500 €
(2 300 € / m²)
Verkoop
3
1
65 m²
Boulevard de la Liberté, Redon

slaapkamer3
vlak65 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

iad France - Aymeric Vallée vous propose: NOUVEAUTE iad - REDON - APPARTEMENT - 2 CHAMBRES - LOGGIA - BALCON - CAVE - PARKING.Découvrez cet appartemen...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 134dagen
Bijgewerkt: 76dagen

Plaatsen

Boulevard de la Liberté, Redon
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IAD France