SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
129 500 €
(1 107 € / m²)
Verkoop
4
1
117 m²
Rue Paul Alavail, Perpignan

slaapkamer4
vlak117 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

iad France - Pedro Lima Silva vous propose: PERPIGNAN - Rue Grande LA REAL - Appartement Bourgeois dans un immeuble de plus de 250 ans.Venez découvrir...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 9dagen
Bijgewerkt: 9dagen

Plaatsen

Rue Paul Alavail, Perpignan
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IAD France